APEL BETAMELT BK 522 BONCUK TUTKAL HOTMELT 25 KG

APEL BETAMELT BK 522 BONCUK TUTKAL HOTMELT 25 KG

Tutkal ve Kimyasallar / Tutkallar

Alışveriş tutarınızı Bonus, World, Maximum, CardFinans ve Paraf kredi kartlarınız ile 2, 3, 6, 9 taksit olarak ödeyebilirsiniz.

Siparişlerinizin gönderimi, anlaşmalı kargo firmamız Yurtiçi ve PTT kargo güvencesiyle hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Fiyatı :
640,00 TL
Adet
Hızlı Kredi Kartına
9 Taksit İmkanı
telefon Telefonla Sipariş
(0366) 313 17 77
Hızlı Sitemiz 128bit SSL
ile korunmaktadır.
APEL BETAMELT BK 522 BONCUK TUTKAL HOTMELT 25 KG

Apel Betamelt Bk 522 Boncuk Tutkal Hotmelt, APEL BK522 yüksek / orta hızlı kenar bantlama makineleri için özel olarak geliştirilmiş, yüksek/orta viskoziteye sahip EVA esaslı, natürel beyaz renkte bir kenar bantlama yapıştırıcısıdır. Masif, PVC, melamin, ABS kenar bantlarının MDF, sunta veya masif panellere yapıştırılmasında kullanılır. Akrilik kenar bantları için önerilmez. İdeal performans ve kalite için tavsiye edilmektedir. Yüksek verim elde etmek için idealdir, kusursuz bir yapıştırma sağlar.

ÖZELLİKLERİ : Orta / hızlı makineler için uygundur (15 -25 m/dk) Beyaz / natürel renk. Merdaneli tutkal sürme makineleri için idealdir. Yüksek ısı mukavemeti. Yüksek tolerans değeri.

KULLANIM ALANLARI : PVC, ABS, melamin, laminat, masif kenar bantlarının otomatik kenar bantlama makinelerinde MDF, sunta gibi panel levhalarının kenarlarına yapıştırılmasında kullanılır. Akrilik kenar bantları için test edilmelidir. Mobilya Endüstrisi

BENZER ÜRÜNLER

Anahtar Kelimeler:
fthambalaj.com Ana Sayfa
Kurumsal
Hesap Numaralarımız
Kargo ve Teslimat
İletişim
FTH Ambalaj ve Orman Ürünleri

Harsat Mah. Rıhtımboyu Cad.
No:240 TOSYA / KASTAMONU

Tel:
(0366) 313 17 77
info@fthambalaj.com


Web Tasarım
Bonus World Maximum Card Finans Paraf Paraf