APEL D3 / D4 AHŞAP SANDALYE TUTUKALI (SERTİFİKALI)

APEL D3 / D4 AHŞAP SANDALYE TUTUKALI (SERTİFİKALI)

Tutkal ve Kimyasallar / Tutkallar

Alışveriş tutarınızı Bonus, World, Maximum, CardFinans ve Paraf kredi kartlarınız ile 2, 3, 6, 9 taksit olarak ödeyebilirsiniz.

Siparişlerinizin gönderimi, anlaşmalı kargo firmamız Yurtiçi ve PTT kargo güvencesiyle hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Fiyatı :
21,00 TL
Adet
Hızlı Kredi Kartına
9 Taksit İmkanı
telefon Telefonla Sipariş
(0366) 313 17 77
Hızlı Sitemiz 128bit SSL
ile korunmaktadır.
APEL D3 / D4 AHŞAP SANDALYE TUTUKALI (SERTİFİKALI)

Apel D3/D4 Ahşap Uygulama Ve Sandalye Tutkalı Cw100 700Gram

Ahşap laminasyonu ve sandalye üretimi için özel olarak formüle edilmiş uluslararası sertifikaya sahip ahşap tutkalıdır. Zorlu sandalye iskeletleri, suya ve neme dayanımın istendiği ahşap kapı kasa ve panel üretiminde, her türlü masif mobilya, iskelet, berjer, koltuk, kanepe vs. üretiminde rahatlıkla kullanılabilir. Son derece güvenli ve güçlü bir yapıştırma sağlar. T.C. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi ve IFT Rosenheim tarafından yük dayanımı teste tabi tutulmuş olup DIN EN 204 standartlarına göre D3 normunda olduğu tescillenmiştir. DIN EN 204’e göre D3 normundadır. Düşük / orta viskozite. Kısa açık süre. Kürleştiğinde şeffaflaşır. Hızlı Kürleşme. Her türlü masif ahşap malzemenin laminasyonunda. Ahşap sandalye üretiminde. Esneklik ve sağlamlığın bir arada istendiği birleşim yerlerinde. Ahşap kapılarda kasa ve kanat pres işlemlerinde. Suya ve neme dayanıklı iç/dış mekan mobilya üretiminde

BENZER ÜRÜNLER

Anahtar Kelimeler:
fthambalaj.com Ana Sayfa
Kurumsal
Hesap Numaralarımız
Kargo ve Teslimat
İletişim
FTH Ambalaj ve Orman Ürünleri

Harsat Mah. Rıhtımboyu Cad.
No:240 TOSYA / KASTAMONU

Tel:
(0366) 313 17 77
info@fthambalaj.com


Web Tasarım
Bonus World Maximum Card Finans Paraf Paraf